6 Aralık 2014 Cumartesi

Sona kalan - Tess Gerritsen # Kitap köşesi 10


Herkese merhaba!
 Ve bir kitap daha okunup rafa kalktı :)
Tess gerritsen dendimi bende akan sular duruyor gerçekten.Bütün kitaplarını merak ediyorum bütün kitaplarını okumak istiyorum.

Kitap bilgisi:
Herkesin yarası vardır, ama bazılarınınki daha belirgindir…

Bambaşka hayatlara ait Claire, Will ve Teddy adında üç masum çocuğun yolları bir anda, hiç beklenmedik bir trajediyle kesişir. Önce aileleri, ardından koruyucu aileleri katledilen bu çocuklar için artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Peki, onları bir araya getiren bu sarsıcı olaylar bir rastlantı mı yoksa birbirleriyle bağlantılı gerçeklerin önemli bir halkası mıdır?

Jane Rizzoli ile Maura Isles, katledilen ailelerle ilgili araştırmalarını derinleştirdikçe uzayan sır perdesini aralayabilecek, bu çocukları bekleyen korkunç kaderi değiştirebilecekler midir?

Gerritsen her zamanki gibi mükemmel karakterler ve gizemli kurgular yaratmadaki ustalığını konuşturmuş.

-The Washington Post-

"Rizzoli'nin, günümüzde yazılmış en iyi dedektif karakterlerinden biri olduğu bir kez daha anlaşılıyor."

-Fresh Fiction-

"Sona Kalan'ı okumanızı yalnızca tavsiye etmiyorum, bana kalırsa kesinlikle okumak zorundasınız."

-Lee Child-

"Gerritsen asla kendini tekrar etmiyor ve hikâyelerine yeni rotalar çizmekten de çekinmiyor."

-Publishers Weekly-

"Gerritsen'in günümüz polisiye-gerilim romanlarının öncülerinden biri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz."

-Providence Journal-   Her zaman ki gibi kitap içeriği hakkında bir yorum yapmayacağım. Kitap çok akıcı bir şekilde ilerliyor.Bir sayfa diye diye kitap sizi kendine bağlıyor ve siz bırakmak istesenizde kitaba yenik düşüp büyük bir merak içinde okumaya devam ediyorsunuz. Sonlara doğru katilin kim olduğu hakkında kendiniz senaryolar üretiyorsunuz ama hepsi boşa çıkıyor ve şaşırtıcı bir son sizi bekliyor.
Büyük bir zevkle okudum ve her zaman ki gibi 1 günde bitti. Delimiyim neyim böyle kitap mı okunur arkadaş.. Ama bu aralar kendimi kitap okumaktan alıkoyamıyorum..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder