22 Aralık 2014 Pazartesi

Golden rose velvet matte 18 numara
Herkese merhaba!
   Bir süredir çok severek kullandığım  rujumdan bahsetmek istiyorum bugün.Golden rose 'un velvet matte serisini bilmeyen kalmadı artık.Gerek yapısı gerek kalıcığı gerekse uygun fiyatıyla herkesin gönlünü çaldı bence.
    


  Ruj güzel bir kırmızı tonuna sahip üzerinde belirttiği gibi mat bir yapıda.Her mat rujda olduğu gibi kesinlikle pürüzsüz dudaklara uygulanmalı. Koyu renkli rujlar gibi  kırmızı rujun da sürümü zor olduğu için öncelikle uygun bir renkle dudak çerçevelenmeli diye düşünüyorum uygulaması daha kolay oluyor çünkü:)Bu ruju kullandığım zaman burada yazısını yazmış olduğum emily 'nin dudak kalemini kullanıyorum.
18 numaranın bendeki duruşu bu şekilde.
Benim severek kullandığım rujlar arasında çoktan yerini aldı.Açıkçası bu kadar kalıcı güzel ve uygun fiyatlı ürünler varken çok pahalı rujların alınmasını gereksiz buluyorum.Bunlarn onlardan eksik kalır hiç bir yanı yok :)


     Sizler velvet matte serisinden hangilerini kullanıyorsunuz? Sizde benim kadar memnun musunuz?  Ve unutmadan mat ve çok koyu bir borda ruj önerisi olan varsa yazarsa sevinirim :)
    Sevgiyle kalın görüşmek üzere:)

2 yorum:

 1. rengi harika, tr'den alinacaklar listeme eklendi bile, tesekkurler tavsiye için sevgili limonlu kek,
  Takipteyim, bana da beklerim!
  Sulti's
  http://asulti2000.blogspot.fr/

  YanıtlaSil
 2. Rica ederim , bu seriden sevdiğiniz renkleri muhakkak edinmelisiniz o kadar güzeller ki:)
  Bloğunuzu ziyaret edeceğim , sevgiler..

  YanıtlaSil