31 Temmuz 2013 Çarşamba

MAXIM Ter Kokularına Karşı Roll On Deodorant


Bu roll on için hayatımın roll onu desem hiçte abartmış olmam.Yaz aylarının kurtarıcısı bence.                
  Bu  mevsimdeki sıcaklar malum her yer yangın yeri gibi.Giyilen badilerin tişörtlerin koltuk altlarında bıraktıkları kocaman ter izlerine ıslak görünümüne son verdiği için benim favorim oldu.
    Eczanemizde.com dan 69 tl ye almıştım. Yaklaşık 2 aydır  aralıklarla kullanıyorum.Açıkçası bu bana yetmez ki dedim kargom elime geçtiğimde.Ama  Bu zamana kadar yarısına bile gelmedim yaklaşık  bi parmak azalmıştır.Ben sadece koltuk altıma uyguluyorum. Talimatlarında yazdığı gibi temiz koltuk altıma sürüp kurumasını bekliyorum sabah yıkamıyorum yıkayın yazıyor ama ben bu zamana kadar yıkamadım bi zararınıda görmedim.
   Gelelim etkilerine, Daha ilk günden etkisini görmeye başlıyorsunuz. Terlemenizde ciddi anlamda bi azalma oluyor 2. Sürüşte ise terleme kesiliyor  (bende 2 günde kesildi)ben 3 gece sürüp kullanmayı bırakıyorum bu beni  bir hafta idare ediyor.Ama isteyen 4-5 gün bir haftaya kadar da kullanabilir etkisi daha uzun sürer. 
     Bu rollon'u epilasyon sonrası uygulamamanızda fayda var çünkü normalde sürdüğünüzde bile hafif bir yanma oluyor.Ve  roll on biraz kaşıntı yapabiliyor sürdükten sonra ne oluyor böyle deyipte şaşırmayın:)
      Gelelim kutu üzerindeki yazanlara ;
MAXİM Anti - Perspirant - Ter Kokularına Karşı Roll - On Deodorant
Maxim Hakkında Herşey...
Maximi sadece koltuk altınızda değil, yüzünüz, eliniz, ayaklarınız, sırt ve göğüs bölgenizde de güvenle kullanabilirsiniz.

Gece yatmadan önce kullanın ve ertesi gün kendinizdeki değişimi gözleyin.

Hamile bayanların ve kalp hastası olanların doktor kontrolünde kullanmaları gerekmektedir.
 
Ürün ile ilgili sıkça sorulan sorular;
* Maxim  terlemeyi nasıl durdurur?
Aluminum Chloride en sık kullanılan terlemeyi önleyici etken maddedir. Maxim, içeriğindeki % 12,6 Aluminum Chloride sayesinde ter bezi kanallarının deri yüzeyine açıldıkları yerde mekanik engel oluşturup salgı hücrelerinde küçülme yaparak etki gösterir.

* Maxim’ i nasıl ve ne zaman kullanabilirim?
Ter bezlerinin geceleri inaktif olması nedeniyle gece yatmadan önce kuru ve temizlenmiş koltukaltına uygulanmalı, ertesi sabah yıkanmalıdır.
* Maxim’ i diğer deodorantlardan ayıran özelliği nedir?
Maxim, bir deodorant değil antiperspirant yani terlemeyi önleyici bir üründür. Koku içermez bu özelliği ile istenmeyen koku oluşumuna neden olmaz.
* Maxim’ in bilinen bir yan etkisi var mıdır?
Maxim, cilt pH’ ı ile son derece uyumlu bir üründür. Rapor edilen hiçbir ciddi yan etkisi yoktur. Ancak çok nadir olarak ciltte hafif kızarma, kaşıntı hissine sebep olabilir. Bu durumda Maxim’ e kısa bir süre ara vermek yeterlidir.
* Maxim’ i hangi sıklıkla kullanabilirim?
Başlangıç olarak, her gece terlemeniz duruncaya kadar sürebilirsiniz. Daha sonra ise haftada 1 ya da 2 kez uygulamanız yeterli gelecektir. Terleme devam ettiği sürece maxim kullanımına devam edilmesi gerekecektir.
* Alacağım 1 kutu Maxim’ i yaklaşık ne kadar süre kullanabilirim?
Maxim, uzun süre kullanabileceğiniz ekonomik bir üründür. Aldığınız ürünü yaklaşık 3 ay kullanabilirsiniz. Özellikle koltuk altı olmak üzere ,aşırı terleyen bölgelerde kullanılır. Amerika dan ithal bir üründür.


     Aranızda alüminyumlu ürünlere karşı olup tercih etmeyen varsa kullanmak istemeyebilir ama benim için sorun yok diyenler için gerçekten güzel ve etkili bir ürün.... Tabi herşeyin fazlası zarar deyip dozunda kullanmakta yarar var... Malum içerdiği alüminyum oranı % 12,6 ... Aranızda bu ürünü kullanan var mı ? 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder