8 Ocak 2015 Perşembe

FLORMAR 07 NUMARALI NUDE PALETİHerkese merhaba !
Flormarın bu 07 numaralı nude paletinden artık herkesin haberi var ve bir çok kişide bu palete sahip..
Hem uygun fiyatı hemde  işlevli bir palet olmasından dolayı gayet kullanışlı. Palet 5 renkten oluşuyor.Nude tonlarından toprak tonlarına doğru renkler gidiyor.
Aşağıdaki 2 renk paletin en açık renkleri.Birincisi krem rengi , ben bu rengi çok fazla kullanmadım farların altına baz olarak uyguladığım bir renk.
İkinci renge tam olarak bir tanım bulamadım pembe alt tonlu bir griyi andırıyor .Bunu da baz olarak kullanıyorum.

Bunlarda paletin en sevdiğim renkleri.
Üçüncü rengi rek başına sürüp üstüne eyeliner çekiyorum ve varla yok arası güzel bir makyaj oluyor.
Dördüncü rengi saçlarımın daha açık olduğu bir zamanda kaşlarımı doldurmada kullandım.Bu renkle konturde yapan arkadaşlar var.Ama ben normalde kontur yapmadığım için hiç denemedim.En yakın zamanda makyajlarımda kontür yapmaya başlayacağım , ama önce öğrenmem lazım :)
Beşinci renk ise çok  güzel soğuk alt tonlu bir kahve bunuda uzun zamandır kaş doldurmada kullanıyorum.Hatta fazlasıyla kullanmışım ki ortası baya çukurlaştı.Bunlarda tende duruşları.Bence naked basic 2 paletini andırıyor.Tamam tıpa tıp aynı değil renkler ama çok yakın.Bir markaya tonlarca para vermek bana mantıksız geliyor hele ki o markanın o paletine benzer renkleri çok daha uygun bir palette varsa :)
  Neyse benim çok severek kullandığım bir palet .Farlar kremsi gibi yumuşak tek sürümde rengini veriyor ayrıca far bazı uygulayarak daha iyi sonuç alabilirsiniz.
     


Sizin bu palet hakkında ki düşünceleriniz nedir ? Sevgiyle kalın görüşmek üzere!

3 yorum:

 1. Hanesüsün blog keşif etkinliğinde sizi gördüm. Takipteyim her yerden sizi de beklerim. http://ciziyorumdikiyorum.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 2. Çok güzel renklere sahip. Ve birçok kişiden de duydum bu ürünün methini, güle güle kullan....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim , tavsiye ederim bu paleti:)

   Sil